Stowarzyszenie Esteka
Jeden Procent OPP 1%
Ośrodek Hipoterapii EURATUS
Akcja Lato, obozy, kolonie, warsztaty
Fundacja Leonardo
Bezpłatny Miesięcznik Nasze Miasto
Kluby specjalnościowe
         Z dniem 1 kwietnia rozpoczął się projekt „Rozwój fizyczny poprzez udział w zajęciach Szkółki jeździeckiej” realizowany przez Stowarzyszenie ESTEKA. Projekt jest kontynuacją zadania z 2013 roku, w którym udział wzięło 15 osób i będzie realizowany od kwietnia do listopada br.
Releacja LIVE z festiwalu ŚPIEWOGRANIEC Już od kilku lat nasz festiwal możecie śledzić na żywo dzięki relacji live, którą przygotowuje dla nas firma Freak Show. Nie inaczej jest w tym roku. Sobotnie (1 marca) przesłuchania oraz Koncert Galowy możecie śledzić na naszej stronie w zakładce „NA ŻYWO”, bądź korzystając z serwisu Dailymotion.
Zapraszamy do oglądania relacji Live z X Parady Mikołajów 2013 Parada Mikołajów przez freakshowpl  
W ramach realizacji projektu Projekt ROZWÓJ FIZYCZNY DZIECI I MŁODZIEŻY POPRZEZ UDZIAŁ W ZAJĘCIACH SZKÓŁKI JEŹDZIECKIEJ na terenie Osiedla Mokrzyszów w Tarnobrzegu trwają zajęcia jeździeckie.
W dniu 7 września odbyła sie III edycja Rajdu Konnego TARNOBRZEG - JEZIORO TARNOBRZESKIE.
7 września 2013 r. zapraszamy miłośników jazdy konnej na trzecią edycję Rajdu konnego TARNOBRZEG Jezioro Tarnobrzeskie.
Już 1 czerwca 2013 r. zapraszamy miłośników jazdy konnej na trzecią edycję Rajdu konnego TARNOBRZEG Jezioro Tarnobrzeskie.
Obóz KONNY II TURNUS Czarniecka Góra rekrutacja zakończona.
Projekt ROZWÓJ FIZYCZNY poprzez udział w zajęciach Szkółki jeździeckiej skierowany jest do młodych ludzi zainteresowanych jeździectwem i hippiką. Zajęcia z jazdy konnej zorganizowane będą na Osiedlu Mokrzyszów w oparciu o biuro Stowarzyszenia ESTEKA przy ul. Leśnej 3 i będą realizowane w okresie od 1 kwietnia do 30 listopada 2013 r.
W dniu 1 września 2012 r. na terenach wokół Jeziora Tarnobrzeskiego odbył się II Rajd Konny – Jezioro Tarnobrzeskie 2012. Projekt organizacji Rajdu konnego był związany z dwoma aspektami. Po pierwsze: popularyzacją jazdy konnej, a po drugie z promocją północnej części Województwa Podkarpackiego, jako atrakcyjnego miejsca pod kątem turystycznym.
Poniżej przedstawiamy zaproszenie na II Rajd konny Jezioro Tarnobrzeskie 2012 wraz z Regulaminem oraz Listą konkurencji.  
Po testowaniu terenów wokół Jeziora Tarnobrzeskiego i organizacji I Rajdu Konnego zgodnie z zapowiedziami przystępujemy do organizacji II RAJDU.
W dniu 23 czerwca 2012 roku nad Jeziorem Tarnobrzeskim został zorganizowany przez Stowarzyszenie ESTEKA I Rajd konny „Jezioro Tarnobrzeskie 2012”. Do rywalizacji zgłosiło się 17 jeźdźców wraz z końmi z Tarnobrzega, Stalowej Woli, Grębowa i Tarnowa.

<< Poprzednia 1 2 3 na 3 Następna >>

newsletter

newsletter

Facebook

Twoje wsparcie dla stowarzyszenia Esteka:
darowizna on-line
przekaż 1% podatku
darowizna rzeczowa
zostań wolonatriuszem
[Zamknij okno]